24 ayar yenilebilir altın

Altının Faydaları;

1. Antienflamatuar – enfeksiyon giderici

2. Anti-aging - gençleştirici

3. Kan dolaşımını artırıcı

4. Cilt güzelliğini destekleyici


Kadoo size kendiniz ve çevrenizdekileri özel hissettirecek benzersiz değerde bir lezzet harmonisi sunuyor. İçinde yenilebilir 24 ayar altın bulunan orta kavrulmuş kahvemiz hayatınızda unutulmaz tüm anlarda size eşlik edecek. Altın yemenin bilim adamları tarafından tamamen güvenli olduğu bildirilmekte beraber, her gün 0,2 gr’a kadar yenilebilir altın tüketmek mümkündür.

Antik çağlardan bu güne kadar en güzel yemeklerin altın tozu ve yaprakları ile süslendiği biliniyor. Yeni yıla girerken yenilebilir altın yaprağının şans getireceği kabul edilmiştir.  Kleopatra’nın güzellik sırrı “Altın” Tarih boyunca lüksün simgesi olan, Antik Çağ’dan günümüze kadar kıymetini korumayı başaran altının güzellik üzerindeki etkileri biliniyor. Altının ışıltısını ve bitmek bilmeyen enerjisini ilk keşfeden ve geceleri altın maskeyle uyuyan Kleopatra, kuşkusuz bu değerli madenin faydalarını o zamanlardan fark etmişti.

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanıyor. O’nu daha sonra pek çok asilzade de takip etmiştir. Alternatif tedavide altın; gençliğin anahtarı sayılırken, hatta Antik Roma’da da savaşçıların, savaş yaralarının çabuk iyileşmesi için ayaklarına altın bastırdıkları biliniyor. Cilde temas ettiğinde o bölgenin kan dolaşımını arttıran altın, hücre yenilenme sürecini artırarak gençleşmeyi başlatıyor. Hücrelerimizde bulunan iyonların, altının etkisiyle aktif hale geldiği ve yaşa bağlı olarak oluşan hücreler arası deformasyonlarda bağlantıların yeniden yapılandırılmasına da yardımcı olduğu saptanmıştır.  Meyvelerden, çiçeklerden, hayvansal ürünlerden ve bitkilerden sonra içeriğinde çok daha farklı maddeleri barındıran cilt bakım ürünleri kullanıyoruz. Bunun son örneklerinden biri 24 ayar saf altının cilt bakımında kullanılması. Bugüne kadar vücudumuzda sadece aksesuar olarak kullandığımız altın, artık deriden emilerek hücre içerisine girerek etkisini gösteriyor.

Altının çok az bilinen tedavi edici, yeniden yapılandırıcı ve hücre yenileyici özelliklerinin ön plana çıkması günümüzde lokal uygulamanın tercih edilmesine yol açıyor. Cilt bakımında yeni bir yöntem; 24 ayar nanopartikül altın parçacıklarıyla, gözenekleri sıkılaştırarak yağlanmayı kontrol altına almayı ve elastikiyet kaybını düzelterek lifting etkisi oluşturmasını ve altının ışıltılı saf güzelliğini cildimizde hissetmemizi sağlıyor.   İçinde 24 ayar altın tozları, vitamin C mineraller bulunan altın maske, bir yandan hücrenin yenilenmesini hızlandırırken bir yandan da yoğun nem vererek cildi sıkılaştırıp çizgileri açıyor.

Cildin matlığından kurtulmasında, nemin dengelenmesinde ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırmasında kullanılan altın maske sivilcelerinden dert yananlar, cildindeki lekelerden kurtulmak isteyenler ve siyah noktaların mutluluklarına gölge düşürmesini istemeyenler için kullanılabilir bir yöntem. Çoğu kanımızda olmakla birlikte vücudumuz yaklaşık 0.2 miligram altın barındırır.  Başka neler yapabilirim?  

24 ayar altın tanecikleri içeren ürünümüzü içmeye hazırlarken altın parçacıklarını köpüğü arasında fark edeceksiniz. Ayrıca, kahvenizi içtikten sonra telvesinde de kalıntıları olacak altın içeren ürünümüzü yeniden kullanabilirsiniz.

Kahve telvesi ile yüz maskesini deneyiniz. Kuruyacak olan telveden altın taneciklerini ayıklayabilir ve tekrar tekrar tüketebilirsiniz.  Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?